ERASMUS+ Healthy Eating for Better Living: Let`s Move!

Prázdninová výzva s aplikací Endomondo

Během prázdnin se téměř 30 žáků zapojilo do prázdninové sportovní výzvy. Naším neskromným cílem bylo nasbírat alespoň 3 000 km. Pomocí mobilní aplikace Endomondo se našemu týmu přičítaly celkové ušlé a ujeté kilometry od každého přihlášeného jednotlivce. Do výzvy byly zahrnuty tyto sporty: chůze, běh, turistika, cyklistika, in-line brusle, jízda na koloběžce, jízda na kanoi a orientační běh.

Již v půlce prázdnin nám bylo jasné, že stanovený cíl nejen pokoříme, ale i o mnoho kilometrů překonáme. Celkem jsme na konci prázdnin měli na pomyslném týmovém tachometru úctyhodných 4 691 kilometrů!

Výsledková listina nejlepších sportovců našeho Endomondo týmu:

1. Adam Frýba, 8.C

2. Verča Suchardová, 7.B

3. Štěpán Adolf, 8.C

4. Filip Stránský, 8.C

5. Míša Kuhnová, 9.A

6. Káťa Kuhnová,9.A

7. Maru Patočková, 9.C

8. Denis Bergman, 8.C

9. Pepa Kracík, 9.C

10. Zuzka Marie Špicarová, 7.B

Děkujeme všem žákům, kteří se výzvy zúčastnili. Každý z vás přispěl svými kilometry ke splnění našeho předsevzetí. Prvních 10 žáků, kteří přispěli nejvíce, bylo odměněno praktickými dárky.

Jistě spoustu příznivců sportu potěší, že od října plánujeme v rámci Erasmu+ další výzvu. Tentokrát zahrneme i zimní sporty. Věříme, že se zapojí co nejvíce nadšenců z řad žáků i učitelů.

(Ke)