Erasmus +: Týden zdraví

V rámci našeho projektu Erasmus +: Healthy Eating for Better Living: Let´s move! jsme na naší škole pořádali ve dnech 19. – 23.3. Týden zdraví. V průběhu celého týdne probíhala během hodin anglického jazyka soutěž o nejzdravější svačinku. Soutěže se účastnily vybrané skupiny z 5. a 6. ročníků. V pondělí účastníci výzvy Endomondo vyplnili dotazník o jejich sportovních aktivitách v rámci výzvy, která probíhá od října 2017 do května 2018.

Ve středu žáci ze 6. a 7. ročníků měli besedu o zdravém stravování s výživovou poradkyní Ing. Kateřinou Halamovou, PhD. Ve čtvrtek stejnou besedu absolvovali i starší žáci prvního stupně. Zaměřili se hlavně na to, jak má vypadat zdravá svačina. Ve středu odpoledne dobrovolníci z druhého stupně připravili zdravé svačinky pro mladší spolužáky a odnesli jim je do družiny.

V pátek proběhlo vyhodnocení dotazníku a vyhlášení výherců soutěže o nejzdravější svačinu.

(Ke, On)