Celkové výsledky OJŠ 2018

Letošní rok se konala Olympiáda jičínských škol. Skládala se ze zimní a letní části. V zimě se soutěžilo v basketbalu, florbalu, stolním tenisu a plavání. V plavání si naši žáci vedli na jedničku a získali celkové prvenství! Po těchto sportech se naše škola umístila na průběžném druhém až třetím místě.

Letní část byla věnována házené, fotbalu, volejbalu a atletice, kterou žáci naší školy suverénně vyhráli.

Celkově se stali starší žáci nejšikovnějšími z celého Jičína a obsadili první příčku. Ostatní kategorie si vedly stejně. Mladší, starší dívky a mladší chlapci se umístili na 3. místě.

Hlavní bodem vyhlášení však bylo celkové pořadí škol, které je dáno součtem umístění všech sportů a kategorií. Naše škola byla celkově třetí!

(Jed)