Vánoce 5.D

V pátek 21.prosince byli žáci 5.D třídy naposled ve škole v roce 2018. Čekají je krásné Vánoce a prázdniny. Někdy se školní den neskutečně vleče, ale tento pátek uběhl hrozně rychle. Děti si po příchodu do třídy připravily slavnostně stoly a odebraly se do 5.C třídy, kde proběhla ročníková akce Vánoce spolu. Po návratu z „návštěvy“ jsme si připomněli některé vánoční zvyky a vyslechli jsme referáty o slavení Vánoc v jiných zemích. Poté jsme si zazpívali koledy. A nejlepší na konec….dárečky. Děti 5.D jsou spolu denně ve škole již pátý rok. Za tu dobu se všichni dobře znají a vzniklo tu také mnoho kamarádství. Přibylo také několik nových žáků, které třída velmi hezky přijala. Také proto se děti chtěli navzájem obdarovat drobným dárkem. Zpod stromečku na každého vykukoval ten jeho. Takto pěkně jsme zakončili tento kalendářní rok 2018.

Pátková