Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

V úterý 15. ledna 2019 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěž měla dvě části – poslechovou a konverzační.

V kategorii 7. tříd soutěžilo 10 žáků. Na 1. místě se s 32 body umístila Magdalena Linda Stránská, na 2. místě s 29 body Matyáš Kahún a 3. místo s 25 body obsadila Nicol Matějková, všichni ze 7. C.

V kategorii 8. a 9. tříd soutěžilo pouze 6 žáků a nejvíce bodů jak v poslechové tak v konverzační části získala Denisa Koudelová z 9. C a tím pádem se umístila na 1. místě. O pouhý jeden bod méně získala Adéla Nováková z 9.A a obsadila zaslouženě 2. místo. Na 3. místě se umístil Josef Drbohlav z 9. C.

Všem účastníkům gratulujeme a vítězkám obou kategorií přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které proběhne 6. února na naší škole.

(Ke)