Zeměpisná olympiáda – školní a okresní kolo

Ve středu 30. 1. proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné olympiády. Žáci ve dvou vyučovacích hodinách vyhledávali informace v atlase, využívali své zeměpisné znalosti a dovednosti. Školní práce byla poskládaná ze tří samostatných částí.  Ten, kdo ze všech částí získal nejvíce bodů, vyhrál.

V kategorii 6. tříd se na prvních třech místech umístili: 1. D. Kaňka, 2. M. Svoboda, 3. M. Viták a T. Zachoval

V kategorii 7. tříd se na prvních třech místech umístili: 1. A. Nožičková, 2. K. Kartág, 3. N. Frýbová

V kategorii 8. a 9. tříd se na prvních třech místech umístili: 1. M. Vrabie, 2. D. Bergman, 3. S. Fialová

V okresním kole 20. 2. na 3. ZŠ jsme se dočkali velkého úspěchu. V kategorii  6. tříd zvítězil Dominik Kaňka a postupuje tak do kola krajského v Hradci Králové.  Ve zbylých kategoriích obsadili krásná 5. místa A. Nožičková i M. Vrabie.

Všem zúčastněným děkujeme, vítězům gratulujeme a Dominikovi přejeme  hodně štěstí v krajském kole.IMG_3813 IMG_3811

(Fe)