Učitelé

Vedení školy
email konzultační hodiny
ředitel
PaedDr. Truhlička Ivan truhlicka@zsjednicka.cz středa 13.20 – 14.00
zástupce ředitele pro 1. stupeň
Truhličková Ladislava truhlickova@zsjednicka.cz pondělí 13.20 – 14.00
zástupce ředitele pro 2. stupeň
Štampochová Vladislava stampochova@zsjednicka.cz čtvrtek 12.30 – 13.15
1. stupeň
učitelé třídní email konzultační hodiny
Dlabolová Zuzana 1.A dlabolova@zsjednicka.cz pondělí  13.15 – 14.00
Fiurášková Tamara 2.A fiuraskova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Frýbová Blanka 3.C frybova@zsjednicka.cz středa 11.30 – 12.25
Hatašová Ilona 2.B hatasova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Jiránek Aleš 4.B jiranek@zsjednicka.cz středa 12.30 – 13.15
Mindlová Soňa 3.A mindlova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Pátková Mária 5.D patkova@zsjednicka.cz čtvrtek 13.15 – 14.00
Splítková Olga 5.A splitkova@zsjednicka.cz pondělí 13.00-13.45
Tobiášová Jitka 3.B tobiasova@zsjednicka.cz pondělí 13.00 – 13.45
Veselá Johanka 5.C vesela@zsjednicka.cz úterý 9.45 – 10.30
Vonková Tamara 4.C vonkova@zsjednicka.cz pondělí 8.30 – 9.15
Vraštilová Ilona 4.A vrastilova@zsjednicka.cz čtvrtek 9.45 – 10.30
Vyziblová Martina 1.B vyziblova@zsjednicka.cz úterý 12.30 – 13.15
Fikarová Jitka 5.B fikarova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
2. stupeň
učitelé třídní email konzultační hodiny
Bencová Milena  – bencova@zsjednicka.cz pátek 7.45 – 8.30
Dvořáková Klára  – dvorakova@zsjednicka.cz úterý 14.00-15.00
Feštrová Renata 6.B festrova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Havlová Hana 7.B havlova@zsjednicka.cz čtvrtek 8.40 – 9.25
Jedlička Jakub  – jedlicka@zsjednicka.cz středa 8.40-9.25
Jenčovský Miloš 7.A jencovsky@zsjednicka.cz pondělí 9.45 – 10.30
Jiránková Simona 9.C jirankova@zsjednicka.cz čtvrtek 9.45 – 10.30
Jirsová Jaroslava 6.C jirsova@zsjednicka.cz středa 10.30-11.30
Keršlágerová Radka 9.A kerslagerova@zsjednicka.cz středa 9.30 – 10.30
Košťáková Renata  – kostakova@zsjednicka.cz pondělí 14.00 – 14.45
Machová Soňa  – machova@zsjednicka.cz úterý 8.45 – 9.20
Maxová Olga 8.A maxova@zsjednicka.cz úterý 8.40 – 9.25
Ondráčková Cecilie 6.C ondrackova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
O’Flynn Dana  – raitmajerova@zsjednicka.cz úterý 7.45 – 8.30
Petr Pavel 8.B petr@zsjednicka.cz úterý 11.35 – 12.20
Rolfová Dana 6.A rolfova@zsjednicka.cz středa 8.40 – 9.25
Rozsypalová Lenka  – rozsypalova@zsjednicka.cz středa 10.40 – 11.25
Splítek Ondřej 6.D splitek@zsjednicka.cz pátek 9.45 – 10.30
Vašková Martina  – vaskova@zsjednicka.cz pátek 10.40 – 11.25
Víchová Jitka 9.B vichova@zsjednicka.cz úterý 9.45 – 10.30
Vinklář Lukáš  – vinklar@zsjednicka.cz středa 10.40 – 11.25

Po předchozí dohodě je schůzka s učiteli možná i v jiných termínech.