Učitelé

Vedení školy
email konzultační hodiny
ředitel
PaedDr. Truhlička Ivan truhlicka@zsjednicka.cz středa 13.20 – 14.00
zástupce ředitele pro 1. stupeň
Truhličková Ladislava truhlickova@zsjednicka.cz pondělí 13.20 – 14.00
zástupce ředitele pro 2. stupeň
Štampochová Vladislava stampochova@zsjednicka.cz čtvrtek 12.30 – 13.15
1. stupeň
učitelé třídní email konzultační hodiny
Dlabolová Zuzana 5.C dlabolova@zsjednicka.cz pondělí  11.35 – 12.20
Fiurášková Tamara 1.A fiuraskova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Frýbová Blanka 2.C frybova@zsjednicka.cz středa 12.00 – 13.00
Hatašová Ilona 5.A hatasova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Jiránek Aleš 3.B jiranek@zsjednicka.cz pondělí 13.00 – 13.45
Mindlová Soňa 2.A mindlova@zsjednicka.cz čtvrtek 12.30 – 13.15
Pátková Mária 4.D patkova@zsjednicka.cz středa 11.35 – 12.20
Splítková Olga 4.A splitkova@zsjednicka.cz pondělí 13.15-14.00
Houfková Tereza 1.B houfkova@zsjednicka.cz úterý 11.35 – 12.20
Tobiášová Jitka 2.B tobiasova@zsjednicka.cz pondělí 11.35 – 12.20
Veselá Johanka 4.C vesela@zsjednicka.cz úterý 11.35-12.20
Vonková Tamara 3.C vonkova@zsjednicka.cz pondělí 13.15-14.00
Ryglová Věra 3.A ryglova@zsjednicka.cz čtvrtek 9.45 – 10.30
Vyziblová Martina 5.B vyziblova@zsjednicka.cz pondělí 13.15 – 14.00
Fikarová Jitka 4.B fikarova@zsjednicka.cz středa 10.40 – 11.25
2. stupeň
učitelé třídní email konzultační hodiny
Bencová Milena  – bencova@zsjednicka.cz středa 7.30 – 8.30
Dvořáková Klára  – dvorakova@zsjednicka.cz úterý 14.00-15.00
Feštrová Renata  – festrova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Havelková Daniela 7.A havelkova@zsjednicka.cz úterý 8.30 – 9.25
Havlová Hana 6.B havlova@zsjednicka.cz pátek 9.45 – 10.30
Jedlička Jakub  – jedlicka@zsjednicka.cz středa 8.40-9.25
Jenčovský Miloš 6.A jencovsky@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Jiránková Simona 8.C jirankova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Jirsová Jaroslava 6.C jirsova@zsjednicka.cz úterý 10.30-11.30
Keršlágerová Radka 8.A kerslagerova@zsjednicka.cz středa 10.30 – 11.30
Košťáková Renata  – kostakova@zsjednicka.cz pondělí 13.20 – 14.00
Maxová Olga 7.C maxova@zsjednicka.cz úterý 10.40 – 11.25
Ondráčková Cecilie 9.A ondrackova@zsjednicka.cz pátek 10.40 – 11.25
O’Flynn Dana  – raitmajerova@zsjednicka.cz úterý 7.45 – 8.30
Rolfová Dana 9.C rolfova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Rozsypalová Lenka  – rozsypalova@zsjednicka.cz středa 10.40 – 11.25
Splítek Ondřej  – splitek@zsjednicka.cz pátek 8.40 – 9.25
Tumová Jana 7.B tumova@zsjednicka.cz středa 9.45 – 10.30
Víchová Jitka 8.B vichova@zsjednicka.cz středa 8.40 – 9.25
Zelfelová Petra 9.B zelfelova@zsjednicka.cz úterý 8.40 – 9.25

Po předchozí dohodě je schůzka s učiteli možná i v jiných termínech.