Sportovně-turistický pobyt třetích tříd ( 3.A, 3.B, 3.C)

V týdnu od 23. 4.  do 27. 4. 2018  proběhl „SPORTOVNĚ-TURISTICKÝ POBYT“ žáků třetích tříd v penzionu Artur – Malý Semerink  Janov nad Nisou.

Ubytovali  jsme se v lokalitě Malého Semerinku na chatě Artur. Chata byla dobře vybavena, okolí poskytovalo množství námětů pro sportování a zábavu (horolezeckou stěnu, trampolínu, průlezky, lanová houpačky, hřiště).

Měli jsme možnost vyzkoušet svoji odvahu a obratnost v lanovém centru. Navštívili jsme Janov nad Nisou, horské středisko Bedřichov a rozhlednu Královku – odkud jsme viděli krásy Jizerských hor.

Zastihlo nás typické aprílové  počasí , ale i tak jsme většinu času trávili venku.           Hráli jsme hry, soutěžili. Nechyběl ani orientační závod. Po celodenním výletu  a horolezeckých výkonech jsme si odpočinuli v bazénu, který se nacházel přímo v naší chatě.

Pobyt se nám vydařil  a se spoustou nových zážitků jsme se v pátek vrátili domů.

(Aj)