Kuželky 5.D

Středa 24. 4. 2019 začala  hezkou procházkou ulicí lemovanou rozkvetlými růžovými sakurami. Místo češtiny a matematiky čekal žáky 5.D turnaj v kuželkách. Prostě skvělé dopoledne.

Nejdříve si páťáci poměřili síly v turnaji družstev. Bylo to napínavé, děti se navzájem povzbuzovaly a snažily se soupeře porazit. Dokonce padla i jedna „devítka“. Poté následoval turnaj, kde už koulel každý sám za sebe. Přesto si děti navzájem  fandily a panovala tam přátelská atmosféra. Žáci byli naprosto samostatní, řídili si pořadí, nulování, zapisování do tabulky i celkový součet.

A tak si tento turnaj užily nejenom děti, ale i paní učitelka.

Nejlépe mířila i koulela děvčata ( Vyziblová 78, Hrdá 77, Drapáková 70). Z hochů nejvíce kuželek porazil Pěnička- 56, Vomáčko- 55, Kuncl- 52.

A ostatní, i když povalili kuželek méně, si to náležitě užili. Bylo to prima.

(Pátková)