Jednička v parku 2019

V sobotu 1. června 2019 proběhl třetí ročník školní akce „Jednička v parku“.

Počasí nám přálo, byl krásný slunečný den. Žáci školy ve spolupráci s rodiči a učiteli připravili mnoho zajímavých stanovišť. Zde si návštěvníci mohli něco hezkého vytvořit, zasoutěžit si, zasportovat, vyřešit rébusy, vylepšit svou image nebo pomazlit domácí zvířátko. Občerstvit se mohli domácími koláčky a cukrovím. Žízeň  bylo možné  v teplém počasí zahnat domácí limonádou nebo melounovou bombou.

Na pódiu parku probíhal opakovaně pestrý program. Vystoupení děti pilně nacvičovaly mnoho dní. Jejich úsilí bylo nakonec odměněno velikým potleskem diváků. K vidění byly tance, divadlo, zpěv i hra na hudební nástroje, mažoretky, cvičení.

Když se píle, radost,nadšení a vzájemná spolupráce rodiny a školy spojí, může z toho vzniknout takovýto hezký den…

(Pátková)