Nocování ve škole- 5.D

Každým dnem jsme o něco starší… Žáci 5.D nastoupili před pěti lety do  první třídy a nyní ukončují pátý ročník. Po prázdninách se sejdou v učebně druhého stupně… Bylo tedy zapotřebí tento přestup oslavit. Jelikož na jedničce v parku si děti „vydělaly“ dost korunek, párty mohla začít. Nejdříve se děti vyřádily v plaveckém bazéně, poté zbaštily pizzu a vydaly se na pekelnou jízdu autem- veteránem, jehož pyšným majitelem je pan Kuncl. Ten náklad dětí vyložil ve Valdštejnské lodžii. Děti čekala podvečerní procházka kolem Zebína se zastávkou na dětském hřišti s prolézačkami. Po návratu do školy se nocležníci osvěžili melounem a jinými dobrotami a přešli do tělocvičny na pyžamovou vybíjenou. Po sportovních aktivitách následovala diskotéka. A to byste nevěřili vlastním očím. Ve třídě 5.D je neskutečné množství talentovaných tanečníků… Kus po půlnoci už děti byly náležitě unavené a rády ulehly do svých připravených pelíšků. Ráno následovala rozcvička a pyžamový fotbal. Zatímco nekteří sportovali, jiní připravovali snídani.

Nocování bylo i letos super a všichni si ho užili. Jen to chtělo po návratu domů dohnat spánkový dluh.

Moc děkuji paní Kubínové a Toboříkové za velkou pomoc a společnost při nocování s dětmi.

Děkuji panu Kunclovi za parádní  jízdu veteránem.

(Pátková)